Odstąpienie od umowy sprzedaży

Pouczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży
(informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży)

Prawo do odstąpienia od umowy
Informujemy, że mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym otrzymali Państwo przesyłkę.

Aby skorzystać z tego prawa należy poinformować pisemnie Wydawnictwo Paśny Buriat Piotr Brysacz; ul. Wojska Polskiego 23 ABC/82, 16-400 Suwałki o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia (wzór poniżej). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

UWAGA: Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w zakresie umów o dostarczenie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym. Będzie to zatem dotyczyło zakupionych przez Państwa ebooków/audiobooków w postaci pliku cyfrowego.

Skutki odstąpienia od umowy
W przypadku odstąpienia od umowy, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). Jednakże odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Środki zostaną zwrócone nie później niż w ciągu 14 dni od dnia, w którym otrzymamy od Państwa przesyłkę zwrotną.

Zwrotu płatności dokonamy przelewem na konto wskazane w oświadczeniu.

Dodatkowe informacje dot. odstąpienia od umowy znajdują się w §4 regulaminu sklepu, dostępnym na stronie internetowej https://pasnyburiat.pl/regulamin/

Do pobrania
Powyższe pouczenie wraz ze wzorem oświadczenia o odstąpieniu od umowy – PDF, trwały nośnik.